Hledáš Diskrétní Erotickou Seznamku?

V 18 hodin přijel,dali jsme si pusu na uvítanou a šli jsme si sednout do restaurace na skleničku a pokecat.Zase jsme kecali o všem možném,jako po netu,a pak se přiznal,že by se chtěl se mnou milovat,ale pokud to nebudu chtít já,tak že mě do ničeho nutit nebude.Zašli jsme si i do restaurace na večeři a čas letěl jako voda a on chtěl jít na hotel.Já jsem se tomu tak trošku vyhýbala,ale nakonec jsem řekla,že půjdu s ním.Na hotelu mě čekalo překvapení.Přivezl šampáňo a různé jídlo,tak jsme si povídali a smáli se a najednou…..jsme se začali líbat.Bylo mi to velmi příjemné,začali jsme se i hladit a za nedlouho jsme byli oba dva nazí.Dole jsem měla mokro a mu stál jako kolík…okamžitě jsem mu naznačila,že může do mě vniknout,protože jsem to chtěla a moc.Bylo to na mě moc dobře poznat.Hrál si se mnou,líbal mě a střídali jsme různé polohy,až jsme oba padli na postel unavení a uspokojení.Takový sex jsem ještě nikdy v životě nezažila.Tento příběh,co Vám teď povím je pravdivý.Seznámila jsem se na erotickém chatu amatéři s chlapem jménem Bingo.Nějak jsem mu nevěnovala pozornost a moc jsem si s ním nepsala.Nepřišel mi na pohled moc sympatický,ale on se nevzdával a stále mi posílal vzkazy,že by si chtěl se mnou povídat a poznat mě jaká jsem.Tak jsem si teda řekla,že si s ním začnu psát a uvidíme,co se z něj vyklube.
Můžu se Vám přiznat,že s Bingem jsem si užila krásný víkend a bylo jich ještě mnoho.V prosinci 2007 jsme spolu začali chodit a jsme spolu doteď.Tímto bych mu chtěla vzkázat,že ho moc miluju a nedokázala bych si život bez něj představit.A moc děkuji webovému severu amatéri.cz,který mi umožnil setkat se s touhle osobou.
Uvědomila jsem si, že to není zase tak špatný chlapík,jak jsem si ze začátku myslela.Probrali jsme všechno,co se týče kolem života a co rádi děláme atd.Najednou přišla řeč na téma sex.Šak co je to přeci erotický chat,tak si s ním trochu o tom povykládám,za to nic nedám.Řekl mi,jak on to má rád a jaké má přirození,no 16cm pro mě tehdy bylo něco jako malý kašpárek,tak jsem řekla,že s takovým penisem bych do toho nešla,protože by mě neudělal.Já jsem vždycky měla větší,tak kolem těch 18-20cm,ale s něma to bylo takové,že se vystříkali a konec.Bingo se se mnou vsadil,že i s malým kašpárkem se dá dělat velké divadlo.Jsem mu teda uvěřila.Asi po týdnu psaní jsem mu řekla,že bychom se někdy mohli sejít.I když on byl z Prahy a já až z jižní moravy.Nebyl to pro něj problem.Dala jsem mu nějaké typy na hotely, rozloučila jsem se s ním a šla jsem ven.Asi za 3 hodiny mi volal a v telefonu se ozvalo: ,,No,ahoj Moni,tak mě teda čekej u vás v Hradišti já tam za hodinku přijedu!” Nevěděla jsem,co mám dělat.Rychle jsem utíkala domů,abych se trochu upravila,a pak vyrazila na něj čekat do města.

V tu ránu mi blesklo hlavou že u sebe nemám kondom. Po zádech mi přejelo mrazení z toho, jak najednou všechny kousky skládačky zapadaly na ty správná místa. Chtěla jsem tě vidět a nechtělo se mi volat.

Chytil jsem její ramena a zajel do ní s překvapující silou. Můj penis ztuhnul prakticky okamžitě a já v tu chvíli toužil jen po jediném. Byloto,jako by mě ten pohled na ni zbavil všech ostatních myšlenek kromě touhy jí spatřit.
Cítil jsem jak mými žílami proniká novýživot. Přitom jsem si začal hrát i s druhým prsem. Rychle jsem rozepnul její podprsenku a stáhnul kalhotky.

seznamka liberec

Slepá schůzka

Přijala jsem nabídnuté rámě a nechala se krásnou noční Prahou odvést směrem k jeho sbírce hudby. I v koupelně byla slyšet ta opravdu krásná a … svůdná hudba. Ruce jsem pomalu přemístila na jeho záda a mé rty se pomalu přiblížily k jeho krku.
Svobodná třicítka,která touží po chlapovi,se kterým se bude moct ukázat na veřejnosti a… že bych zkusila „Seznamku“?
Občas jsem po práci nahlédla na tento erotický web a pročetla inzerci… ale na většině inzerátů mi něco vadilo. V duchu mi projelo hlavou,jestli si ještě vzpomenu na dobu tanečních a neudělám si ostudu před tak sympatickým mužem. Vím kolik mu je, jakou barvu mají jeho vlasy, jak je vysoký, kolik váží, ale… netušila jsem, že by mohlo být tak vzrušující chystat se na rande s někým koho vůbec neznám a koho jsem nikdy neviděla. Najednou jsem zjistila, že má košile je rozepnutá. Každá kapka vody umocňovala naše vášně… Přirážel rychle, silně a velmi jemně …
Párkrát se ještě během noci změnil hudební interpret, párkrát jsem ještě okusila nejen taneční vlohy muže středního věku a … byl to krásný večer, prima pokec u vína, hezká procházka nočním městem a nakonec úžasná postelová zápletka obohacena tancem i pod kapkami vody.Pár kamarádek, se kterými občas probereme všechno a nic… Ale co moje tělo… krom několika úletů na pracovních večírcích se ženáči své tělo obstarávám sama.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s