trophy Wife Ch. 02


Victoria našel její pokoj, otevřel dveře a zhroutil se na postel. Přetrvávající nadrženost prostupuje její tělo; byla stanovena na tuto otázku řešit i přes Johnova vážným varováním jinak. budu odpočívat po dobu pěti minut – a pak budu bzučet off. Ve svém současném stavu, který by neměl trvat déle než jednu nebo dvě minuty. Nikdy se to nedozví.

Sleep předjel Victoria, ji zbavila možnosti působit na své touhy. Když se probudila, podívala se na hodinky a zjistil, že ona měla jen dost času, aby opláchněte pot a špínu ze svého těla, než její masáž, vlasy a nehty schůzky v hotelových lázních. jsem mohl vynechat masáž. To by mi další hodinu. Seru na to! Neexistuje žádný způsob, jak mi chybí moje masáž po pekla jsem prošel dnes.

O čtyři hodiny později, Victoria se vrátil do svého pokoje coiffed, skládá, a zcela svěží. Vše, co musíte udělat, je vklouznout do mé šaty – a mám skoro hodinu, jak to udělat. Hmm, měl bych?

Victoria odhodila plášť na židli, aplikovat její parfém, a pak se odstraní malý vibrátor z kufru. Opřela nějaké polštáře proti čelo a pak se posadil na posteli s koleny a nohy roztažené od sebe. Ona ponořil prst do její štěrbiny, a pak hladil klitoris se dvěma prsty. Během několika vteřin se její šťávy byly tekoucí. Ona ponořil prst do jejího teplého tunelu podruhé, a pak sáhl po vibrátoru. Stejně jako ona zapnula ho, se ozvalo zaklepání na dveře.

Zatraceně!

Byla v pokušení ignorovat klepání, ale bála se, že John může přišli brzy. Osoba zaklepal podruhé.

“Kdo je to?” Victoria volal.

“Je to vrátný,” odpověděl hlas. “Mám dodávku pro paní Wellingford.”

“Budu tam,” odpověděla. Co sakra může být?

Victoria kladen na rouchu a otevřel dveře. Zaměstnanec hotelu stál v chodbě s vázou, obsahující dvě desítky oranžové růže.

“Paní Wellingford?” zeptal se recepční.

“Ano.”

“To je pro tebe.”

“Jak milé.”

Victoria ustoupil, aby recepce mohla vstoupit do místnosti. Postavil vázu na stůl před oknem, pak se otočil ke dveřím. Odmlčel se na druhé, když viděl, jak vibrátor na posteli sedí vedle na hromadu polštářů.

“Doufám, že neruším nic,” concierge ušklíbl a sáhl po klice. “A užijte si večer, paní Wellingford. Jestli je tu něco, co můžu udělat pro vás, dejte mi prosím vědět. Jsem rád, že se služby.”

“Děkuji vám.” Victoria se začervenal, když za sebou zavřel dveře.

Tolik k té myšlence. Jsem nejlepším výsledkem chystá před John přijde.

Victoria se nachází na malou obálku připojený k kyticí růží. Otevřela ji a vytáhl kartu.

“Být úžasné.”

Aww, Lincoln je tak sladký. Musí být v plánu být opravdu špatný večer, když je podpořit mě mít dobrý čas. Počkej chvíli, může to být z Lincolnu. On neví, kde jsem. Nebude vědět, až se dostanu domů zítra, a já mu to říct. Ale pokud ne Lincoln, pak kdo? John?

Victoria kladen na šaty, vstoupil do jejích bot, dotkl se její make-up, a pak se posadil na židli u květin. Seděla dvacet minut, kontrola a zpětná kontrola její make up, zatímco ona odpočítává čas. V 07:58 ona cítila, jak jí tep stále hlasitější. V 07:59 je to pocit, jako basový buben bije v hrudi. V 08:00 ústa byla suchá a ona měla potíže s dýcháním. Vstala, šel ke dveřím a podíval se kukátkem. nic. Ona přecházel sem a tam, její úzkost roste s každou sekundu.

V pěti po osmé se ozvalo zaklepání. Victoria spěchala ke dveřím a vyhodil ho otevřený. John stál na chodbě na sobě černý smoking a nesl zabalený balíček. Hvízdl svůj souhlas, když viděl, Victoria stojí v černých šatech. Podlahy Délka šaty se štěrbinou na bok na obou stranách. Naprostý živůtek byl prakticky vidět-through, odhalující ňadra a bradavky pro každého, kdo vypadal na víc než jednu vteřinu.

“Pojďte dál,” řekla Victoria. “Já jsem čekal.”

John prošel dveřmi, políbil Victorii na čelo, a pak jí podal balíček.

“To je pro tebe.”

“První květy, a nyní současnost,” řekla Victoria, vzala balíček. “Nejsi gentleman?”

“Možná budete chtít vyhradit rozhodnutí, dokud jste viděli, co je uvnitř.”

Victoria rozvázal stužku a roztrhl papír. Zvedla víko z krabice a podíval se dovnitř. Její čelo zmačkaný a její tvář zrudla, když se odstraní obsah balení.

“Co to sakra je tohle?” zeptala se, zvedl balíček véčko podobný tomu, který se otevřel v lese dříve.

“To je, můj milý, je poslední část vašeho šatníku. Řekněme, že ve vás.”

John se obsah z ní a roztrhl plastový obal. Šel do koupelny, běžel trochu vody, a vrátil se několik sekund později.

“Ohnout,” přikázal.

Rezignoval na svůj osud, Victoria přistoupil k posteli, roztáhla nohy a v pase.

“Pěkný,” řekl John, když se převrátil naprostá sukně přes pasu. “Nejste na sobě kalhotky.”

“V minulých letech jsem zjistil, že je to ztráta času. Nemají se mnou zůstat velmi dlouho, a já obvykle skončí jejich ztráty. Proč se obtěžovat?”

“Dobrý postřeh.”

John vytáhl tubu křemíku lubrikantu z kapsy, stříkal některé do trhliny Victorie zadku, a pak rozmazal některé další na povrchu Butt Plug. Položil špičku proti Victoria kretén a tlačil.

Victoria ucítil známý tlak v jejím zadku. Uvolnila se a nechá špičku, aby ji zadejte. Brzy cítila, jak jí kretén táhnoucí se ubytovat přítomnost invazní. Plnost dával cestu k nepohodlí jako zástrčka nadále posouvat hranice svého konečníku.

“Ungh. Hej! To je to …”

“Větší? Menší byla jen na vás uvolnit trochu, aniž by si příliš nepohodlné. Budeš si být vědomi tohoto jednoho.”

Skvělé. To je vše, co potřebujete – můj kretén natažené tak široká, nemůžu ani prd
.

John zkroucené a tlačil. Victoria se zhluboka nadechl a pak ji nechte pomalu jako konec tuk zástrčky přebudoval svůj konečník. Položila mu hlavu a chtěl ji svěrače se uvolnit, zatímco poslední palec z měkkého plastu protáhl její otevřený více než kdy předtím protáhl. Zalapala po dechu, když si připsal konec sklouzl na místo.

“Páni. To je … tam. Pomůžeš mi nahoru?”

John pomohl Victoria na nohy, a pak vedl ji ke dveřím.

“Mám svůj klíč karty?” zeptal se.

“Je to tady,” odpověděla. “Chcete, aby se udržela na mě? Jsme pravděpodobně bude skončit tady před noc je u konce.”

John vzal klíč karty od ní a položil ho do kapsy saka. Zavřel dveře, natáhl ruku a doprovodil Victoria k výtahu.

“Budeš muset jít trochu pomalejší,” řekla Victoria. “Mezi těmito paty a že věc, kterou dal do zadku, nemůžu pohybovat příliš rychle.”

“Jak si přejete, má paní.”

John a Victoria vyjel výtahem na úroveň Mezzanine, kde našli taneční sál. Po vstupu do místnosti, byli uvítáni regimentu klubu důstojníků, členů vrcholového, pozvaných hostů a ostatních lovců. Každý rok čtyřicet nejnovější členové se zúčastnili ve Velké Hunt, ale celá kapitola členství navštěvoval Lovecký ples. Bylo to snadné říci, které byly lovci, a které byly starší členové – se starší členové byli doprovázení ženy oblečené v elegantní plesové šaty, zatímco každý lovec nosil na paži spoře oděná trofej mu pytlích ráno. K vážení hosté bylo doporučeno opustit své manželky doma a přinést datum; někteří se zúčastnili se svými milenkami, jiní využili služeb eskort agentury. Myslivec má panenko nebylo místo, aby si nezasvěcený manželku.

To byl Victoria pátý Lovecký ples a ona zvykli na záležitosti. Ona se rozhlédl po místnosti, obdivovat šaty ostatních žen, a bere s překvapením na robustní handsomeness z Chicago mužů. Oni se nezdají být tak dobře vychovaný jako Atlanta nebo Dallas muži, ani jako hladký a propracovaný jako Florida nebo New York mužů, ale oni jsou stejně dobře vypadající. Mohli bychom být docela večer.

Orchestr v přední části místnosti hraje swingová hudba, zatímco hosté se mísil. John veden Victoria do jedné ze dvou tyčí vytvořených na opačných koncích místnosti. Předtím, než k němu došli, ale číšník přišel s lahví šampaňského a zásobníku fléten.

“Budu muset šampaňské, pokud vám to nevadí,” řekla Victoria.

“V každém případě,” odpověděl John.

John se zastavil na číšníka a odstranil dvě flétny ze zásobníku. Držel je, když číšník nalil z chlazené lahve Dom Perignon.

“Co budeme pít k, mocného lovce?” Zeptala se Victoria.

“Do noci překvapení,” odpověděl John.

“To určitě zní zlověstně.”

“To bude noc, že ​​ani jeden z nás nikdy nezapomene.”

“Nevím, jestli bych měl být vzrušený nebo strach.” Victoria se podíval do Johnovy tmavých očí.

“Řekl bych, že … oba.”

John naklonil hlavu a ušklíbl se. Dotkl se jeho sklenici proti Victoria je, pak vypustit ji do jednoho dlouhého douškem. Victoria usrkl ze své sklenice, zastavil se, aby vychutnat chuť, a pak se znovu malý doušek.

John vedl Victoria po místnosti, zavádí ji do klubu důstojníků a některých váženými hosty. Po druhém okruhu se posadil na jednu z kulatých stolů zvonění na taneční parket. Oni byli brzy připojil další Hunter a jeho spoře oděné trofej.

“Je někdo sedí tady?” zeptal se muž.

“Jen vy dva,” odpověděl John. “Calvin, chci tě seznámit s mým trofej, Victoria. Victoria, to je Calvin.”

“Těší mě, že vás poznávám,” řekl Calvin a vzal Victorii za ruku a dal jí pusu.

“Jsem okouzlen,” odpověděla Victoria.

“John, tato sexy malá coura se Rochelle. Rochelle, je to můj dobrý přítel, John.”

“Rádo se stalo,” řekl John, když se sklonil v hluboké úkloně.

“Dobře, dobře,” Rochelle zahihňala. “Dva z vás jsou tak brilantní pánové.”

“Snažíme se v našich silách,” řekl John. “Víme, že jižní dámy jsou vždy tak správné.”

“Musíte mít nás zaměňována s manželkami Atlanta,” Rochelle zasmál. “Us South Florida ženy jsou trochu více pikantní. Máme tu horkou Karibiku krev proudící v našich žilách.”

“Je dobré vědět,” ušklíbl se Calvin. “Je dobré vědět.”

Victoria nevěděl Rochelle dobře, ale ona věděla svého manžela. Carl Jackson byl bývalý profesionální fotbalista, který byl nucen odstoupit kvůli zranění. Dostal velkou podpisového bonusu rok před jeho odchodem do důchodu, a investoval peníze na auto prodejce. On a Rochelle byly po celé televize, krýt místní programování s jejich reklamách. Jeden prodejce se stal dva, a pak dva se stal čtyři. V poslední době Victoria počítají, oni měli šest míst mezi Homestead a West Palm Beach. Není to špatné na dívku, která před téměř 20 let ilegálně vstoupil do země na voru. To vůbec není špatné.

Škádlení a malá nádrž pokračoval jako hosté zaujali svá místa u stolů. Victoria se rozhlédl po místnosti a vzala na vědomí jejích přátel. Maya Garcia, krátké baculaté Cubana s velkými prsy rozlití z šatů seděl u vedlejšího stolu. Zahlédla její nejlepší kamarádka, Elaine Covington-Bridgeford, sedící s velkým černochem dva stoly dál. Jeho ruce byly všude po ní, ale ona seděla stoicky a snášel hrabání. Na druhé straně místnosti viděla Belkys v růžové bez ramínek a hlubokým výstřihem šaty, které se nebude trvat dlouho, jakmile tanec začal. Její Hunter byl velký, pohledný muž s širokým hrudníkem, dlouhé zlaté vlasy a dokonalý úsměv. Dlužíš mi, že jeden, Belkys. Radši ani slyšet stěžovat na let zpět do Miami.

Orchestr pokračoval ve hře, zatímco servery dodány chléb a saláty do tabulek. Victoria byla máslem role, když uslyšela poruchu za sebou. Otočila se na židli a uviděl Maya na podlaze, nahý, klečí na její šaty. Slzy stékaly po tváři jako lovec používá Maya rtěnku napsat zprávu na její čelo.

prase.

“To je hrozné,” řekla Victoria Johnovi. “Proč to dělá, že se s ní?”

John Calvin a vyměnili pohledy.

“Každý ví, že Terry nenávidí tuku kuřat,” vysvětlil Calvin. “Jeho žena je ohromující -.. Lena pět stop deset, váží sto osmnáct liber Fitness instruktor … bývalá modelka plavky … není gram tuku Myslí si, že všechny ženy by měly vypadat jako ona, a každý, kdo nemají jsou bezcenné prasata bez sebeovládání. “

“Většina žen nevypadají nic takového,” naježil Victoria.

“To není Terry chyba,” zasmál Calvin. On a John vysoká fived navzájem.

“To je hrozné,” řekl Rochelle.

“Hej, dámy znát pravidla,” odpověděl John. “Jsou přilepená s sebou až do ranních hodin. Pokud nechtěla být zacházeno tímto způsobem, měla by se spustit trochu rychleji. Není to Terry chyba nemohla dostat její tlustou prdel ze způsobu jeho paintball .

“Ten, kdo se nemohli dostat ven z cesty krabici koblih,” ušklíbl se Calvin.

Victoria začal odpovídat, ale John pohlédl na ni. Slova ztuhl v ústech. Proč mám nechat ho umlčet mě? Ani můj manžel dělá.

“Victoria,” zeptal Rochelle, “byste chtěli se mnou v místnosti dámy?”

“Samozřejmě,” odpověděla Victorie, “byl jsem jen na to připraveni jít sám.”

Obě ženy tlačil své židle dozadu a začal stát.

“Ne tak rychle, Victoria,” řekl John. “Je tu něco, co potřebujete získat od vás, jako první.”

“No?” zeptal se s vytřeštěnýma očima Victoria. “Co by to mělo být?”

“Ohnout,” řekl a vstal. “Dojdu pro něj.”

John tlačil Victoria salátový talíř na stranu a pak tlačil ji lícem dolů na stůl. Zvedl jí sukni nad pasu, sevřel základnu její anální kolík, a vytáhl. Rochelle zalapala po dechu při pohledu na velké plastové hračky vznikající z Victoria zadku. Calvin zachechtal se smíchem, zatímco všude kolem hlavy se otočily jeho směrem, aby viděli, co bylo příčinou rozruchu.

“Ungh,” zasténal Victoria. Její obličej zrudl a vlhkost shromažďovány v koutcích očí. “Musíme to udělat teď? Vážně?”

Namísto odstranění hračku v jednom rychlém remorkér, John vytáhl ho s pomalým a úmyslné pohybu. Tlak na Victoria anální prsten překročen žádný pocit, že se někdy zažil. Vedoucí povrch hračka byla mírně svažitý – skoro jako torpédo – relativní snadnost vkládání. Že sklon téměř neexistující na zadní straně – tam, to bylo téměř plochá, stejně jako spodní hub čepice
.

“Uhnnnnnn – stačí vytáhnout ho ven,” zasténal Victoria. “Prosím.”

Více hlavy se otočily jako hosté sledovali rozruch. John si vzal čas tahání základnu zástrčky. Zdálo se, že se těší Victoria fyzické nepohodlí, skoro stejně jako on si užil její emocionální stres. Victoria pocit, jako by ji někdo obrátil naruby; tlak plochá strana zástrčky umístěné na její řitní otvor byl mnohem intenzivnější než tlak je způsobené během zavádění. Ten pocit byl úplně bolestivé; tam byl podtón potěšení existující vedle bolesti -. Nestačí, že ona by nikdy chtít udělat znovu, ale jen natolik, aby zážitek byl úplně nesnesitelné

Když John si všiml, že všechny oči v okolí byly zaměřeny na Victoria zadku, vklouzl mu volnou ruku pod její nohy a pohyboval se směrem k rozkroku. On rozšířil jeho prostřední prst a zahýbal ve směru z Viktorie klitoris. Victoria cítil nový pocit praní nad ní jako Johnova prstu hodil jí semeno, zatímco on pokračoval tahat proti její řiti s Butt Plug.

“Dost,” zasyčel Victoria za zaťaté zuby. “Jen se na to.”

“A připravit tento dav příležitost sledovat, jak kroutit? Nemyslím si, že ano.”

John strčil palec do Viktorie kočička. Její štěrbina byla zaplavena.

“Kdybych neznal, řekl bych, že si to užíváš.”

“To by bylo špatné.” Victoria zasyčela. jsem, vlastně.

John odstraněn palcem a prstem, a vrátil svou pozornost na anální kolík.

“Málem bych zapomněl.” Sevřel zátku a vytáhl. To udělal praskání hluk, protože vystoupil Victoria blbec.

“Uhnnnn!” Victoria zasténal.

Victoria vstala a uhladila šaty. Své ubrousek na skvrnu slzy z očí.

“Jsem připraven, Rochelle,” řekla. “Pojďme.”

“Počkejte,” řekl John. “Ještě jedna věc.”

“Co teď?” Victoria se zamračil.

“Hoď to pryč.”

John hodil anální kolík Victoria. Ona ho chytil, a pak dvě dámy odešel od stolu.

Servery vyčistil salátové talíře, a vrátil se o několik minut později s hlavní chod. Victoria a Rochelle se vrátil, stejně jako servery dokončení doplňování jejich sklenice na víno. Victoria vytáhla židli od stolu a všiml další zabalený balíček v jejím sídle.

“Co je to?” zeptala se, casting ostražité oči směrem k Johnovi.

“Jen málo co se těšit na později,” odpověděl John. “Jděte do toho a otevřete ji.”

Victoria rozbalil dárek a odstranit obsah. Byl to další véčko balíček, který obsahuje konektor mnohem větší, než v předchozích dvou nástrojů.

“” Bear Plug? ‘”Četla štítek nahlas. “Je to pro vás? Potřebujete pomoci dostat ji?”

“To je pro tebe, miláčku.”

“John, nebuď směšný. To poslední, kdo sotva vešly ve mně, a tohle je dvakrát tak velký. Neexistuje žádný způsob, jak bych mohl někdy dostat, že ve mně.”

“Nepodceňuj se,” řekl John. “Myslím, že si můžete dělat, co nastavit svou mysl dělá.”

“Je to obrovský – neexistuje žádný způsob,” řekla, tlačí balíček k Johnovi. “Dej to pryč.”

“Victoria,” řekl John v pomalém, záměrným způsobem. “Můžete to udělat. Vím, že můžete. Se správnou motivací, můžete dělat cokoliv.”

“Tak, to je tvůj plán na večer? Budeš držet mi dává větší a větší věci držet do zadku, až se něco nehodí, a pak budete podat stížnost proti mě odmítá spolupracovat ?

“Nebuď hloupá. Začínám se ptát, jestli jste utrpěl zranění hlavy v lese. Měli jste si helmu po celou dobu?”

“Tak, že jsem blázen. Je, že?”

“Chováš se zbláznil.”

John sáhl do kapsy a vytáhl tubu lubrikantu.

“Tady,” řekl a podal jí ho. “Budeš potřebovat tohle.”

Victoria vstal, sklonil v pase, přitáhl si šaty přes boky, a vystavil její zadek do celé místnosti. Stiskla nějaký lubrikant na ruce a třel ho do trhliny její zadek. Když skončila, hodila na trubku zpět k Johnovi.

“OK. Udělej to. Dostaneš se přes to.”

“Skvělé své trysky,” odpověděl John. “Já nemám čas.” ​​

John pomalu a záměrně snížit kus své steak. On přinesl vidličku k ústům, zakousl do masa, a žvýkal. Polkl, upil vína, a poté zopakoval postup. On pokračoval, dokud se dojedl. Odložil nůž a vidličku na stůl a pak dokončil jeho víno.

“Ty nebudeš jíst?” Zeptal se John.

“Myslel jsem, že jsi chtěl trhat můj kretén s tímto konektorem.”

“Budu, když jsem si to nutné. Nějak si myslím, že tvůj zadek můžete vzít. V žádném případě, nikdy jsem řekl, chtěl jsem vložit, že do tebe právě teď.”

“Ale vy jste řekl,” budeš potřebovat, “když jsi mi dal lubrikant.”

“Jsem si jistý, že budete potřebovat, pokud si myslíte, že si můžete vzít, že bez mazání., Ale ještě ne. Užijte si svůj steak. To je vynikající.”

John se naklonil a zašeptal do Viktorie ucha.

“Co potřebujeme, je pro vás dostat přes, strhnout mou zip, a osvobodit můj penis. Si, že je těžké a udržení erekce. Pokud to jde měkké, jdu na věc, že ​​anální kolík do zadku a ven . ústa Kdybych cum, já jdu z druhé strany -.? do krku a ze zadku Je to jasné “

“Ano,” zasyčel Victoria. “Křišťálově čistá.”

Victoria natáhl se její pravé ruce, rozepnul Johnovy kalhoty a vytáhl svůj penis. Bylo to již v semi-vzbudila stavu, takže to trvalo jen pár tahy jí, aby ho přemluvit, aby se v plné erekci.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s