valkýry A Vixens

Poznámka autora: Další dívka / dívka milostný příběh. Jakékoliv podobnosti k jednomu, které přišly dříve, než je úmyslné / na základě toho, co se mi líbí. Pokud je nakloněný, písně odkazuje na celém je to, co jsem poslouchal při psaní, a může pomoci nastavit náladu. Mezi umělci, i když nenese žádnou odpovědnost za sappiness / hlouposti, které inspirovala.

Na začátku

Paige Jeffries šel opatrně k zamřížovaným dveřím malého krámku na rohu Chelsea St a YANCY Lane. Byla bych byl uvnitř miliónkrát předtím, to bylo na denním pořádku po tom všem. Ale dnes si starosti o to, co by mohlo být na druhé straně dvířek. Ona si zpožděním přichází sem, jak nejlépe uměla. Měla bych dostat z postele několik hodin, než dříve, svědčí o její poslední noční dobrodružství v místní hospodě vedle její nechuť přijít do obchodu, a přestal na kávu na obří řetězce kávy obchodě na rohu co se používá, že je její funky trochu bohémské čtvrti. Teď tam bylo jen několik nezávislých míst v to, co bylo rychle gentrifying oblast. Tam bylo místo vintage oblečení z druhé ruky, trochu máma a pop Karibiku restauraci a tam byl Valkýry a dračice.

Valkýry a dračice byla Paige je místo podnikání. Měla by právě dostal z vysoké školy, vyzbrojený téměř zcela zbytečné v oboru moderní literatury, kdy zemřel její strýc Nigel. Paige nebyl blízký se svým bezdětného strýce, ale ona byla jediným dítětem jeho jediného sourozence, a tak se předpokládá, že si ji nechal peníze ve výchozím nastavení. Spíše než čelit vyhlídce, že se snaží využít své vzdělání, jak vydělat na živobytí, Paige použila značnou sumu otevřít obchod věnovaný svou první opravdovou lásku; Komické knihy.

Paige vždycky miloval komiksy. Ještě předtím, než mohla přečíst milovala obrázky a vzrušení. Když mohli přečíst, že je miluje ještě víc. Její rodiče si vždycky myslel, že je to divné, ale že by ji oddával. Její vkus rostl s ní. Začala s komiksy její rodiče ji koupili, které byly určeny pro holčičky, ale brzy se chtěla číst ty plné akce a dobrodružství, že by vidět, že kluci čtení. Ty s klukama v spandex punčocháče bití barevné darebáky. Pak to bylo na ty, pro mladé dospělé a pravidelné dospělé, která se zabývala životem a žalu a sexuality a historie a něco jiného, ​​který by mohl být napsán o. Paige nikdy ztratila chuť na některý z nich.

Oni by také velká část Paige objevovat svou sexualitu. Nikdy nechápal, proč ona čoučaj The Invisible Woman a Supergirl tolik, když byla mladá, proč dělá totéž pro svalové muži drželi velmi málo odvolání, ale ona si rozumí, jakmile ona dostala na vysoké škole. Paige vyšel ke svým rodičům na 15 let.

Takže komiks držel velmi zvláštní místo v jejím srdci. To byl důvod, proč chtěla prodat. Chcete-li zavést další děti, aby to, co se jí naplnila často osamělá, zmatená mládí tolik údivu a vzrušení. Více než, nechtěla skutečnou práci a chtěl číst komiksy celý den. To byl důvod, proč vytáhla těžké dveře a vešel pod nápisem Valkýry a ďáblice:. Feministické Comic Book Shop

Obchod byl hlavně prázdný. Se za vitrínách sklo na přední byl štíhlý mladý muž se stylovým nepořádek černé vlasy a hustým, skopové maso kotleta kotlety, který byl příliš zabraný s tužkou kresby dělal na tenké umění rady se konalo na klíně, aby předstíral, že třeba dávat pozor na dva zákazníky, kteří byli listoval stohy knih na zádech. On byl také příliš zabraný podívat se na otevření dveří. Paige se vloudila, sotva pár centimetrů uvnitř dveří.

“Je pryč?” Paige zeptal se muž dělá kresbu.

“Kdo? Myslíte Shannon?” Zeptal se Damian, i když ještě ne vzhlédl. Damian byl osamělý zaměstnanec Paige je. Měl visel kolem obchodu, od otevření do zavření, neboť v den, kdy si otevřel. Při podnikání začal dělat dost dobře na to, že Paige chtěl někdo na úhradu za její pozdní noci a touze po dny volna, tak prostě bylo snazší najmout člověka, který byl vždy stejně. Paige ho nemohl zaplatit dobře, ale ona si nabídla byt nad obchodem s ním ve snížené sazbě, a že by s nechutí přijal její velkorysou nabídku zaměstnání. Za předpokladu, že to není v rozporu s jeho uměleckou činnost, samozřejmě.

“Myslel jsem, že jsme se dohodli jsme se už ne používat její jméno.” Řekla Paige, trhl sebou jen pomyšlení na ni.

“Ano. Shannon, vaše ex-přítelkyně, je pryč. Shannon přišel o hodinu dříve a dostal krabici její věci, které bych odešel. Shannon řekl, aby vám říct, že ji to mrzí a že tě chce dobře.” Damian pokračoval, pečlivě zkoumat něco, co si vystavenou před smazáním, a začíná znovu. “Shannon pak Shannoned Shannon Shannon.”

Odmlčel se na chvilku.

“Shannon,” dodal.

“Ty jsi debil, víš to?” Paige hodila plátno brašna přes rameno, na které se vztahuje tlačítek prohlašovat svou lásku různých politických příčin, skupin a různých dalších věcí, před pokladnou.

“Moje matka mě naučila trhat náplast off najednou.” Damien vysvětlil.

Paige jen vydechl. Shannon jí kopačky pro někoho jiného, ​​před dvěma měsíci a už se vrátil domů. Přišla jen do města, aby si poslední z jejích věcí. Bylo to ještě tak syrové. Byli spolu od svého druhého ročníku na vysoké škole. Shannon byl u toho, když ona otevřela obchod před 5 lety. Přesto, Shannon se moc nestaral o obchod, a tak na rozdíl od Paige domu, velmi málo místa jí připomněl její přítelkyni 6 let. Stojan akčních obrázků na přední straně karty za pultem a novinkách na plexi-skla podél stěn byly všechny věci, které Shannon pouze připojení k byli stěžují Paige lelkování před před uzavřením.

“Mám ti latte.” Paige ukázal na dvojici kávy v držáku lepenkové, jak se dát je dolů před ní kreslit zaměstnance.

“Je to organicky pěstované, fair trade fazole?” Zeptal se Damian. Dokonce se natáhl pro svou kávu, zatímco ještě kreslení.

“Ne.” Paige zavrtěla hlavou a natáhla se pro druhou a napil se. Bylo by dobré, bohaté tmavé pečeně.

“Dobře.” Řekl Damian skutečně, když se napil sám. “Je to slzy vykořisťovaných rolníků, která dělá to sladké.”

Paige obrátila oči v sloup. Měla podivný vztah s jejím zaměstnancem. Byl to zvláštní, zvláštní druh, který ji často zachází jako kdyby měl být vděčný, že on souhlasil, že pracovat pro ni. On by si stěžovat hořce, kdyby někdy kladen na hudbu sama přes zvukového systému obchodního domu, nebo sledovali film na malé ploché obrazovky-naproti registru, který našel příliš komerční, nebo nedostatečně autentický se, že je to zdroj materiálu. Paige, je bezstarostný typu, se do značné míry přestal snažit. Nevadilo jí. Zjistila, že se jí líbí Damianův vkusu. Aktuální skladba se hraje zejména udeřil ji jako úžasný.

“Dobrá píseň.” Řekla

“Ano, to je.”

“Co je to, blbec?”

“Říká se tomu Sodoma, Jižní Georgie a umělec je Iron and Wine.” Damian si povzdechl “Naučte se tyto věci.”

“Mít život mě drží práce.” Paige odsekla, když otevřel krabici pod pultem, který zřejmě přišel dovnitř novou sadu sběratelskou karetní hra. Ona se založenýma rukama, proč Damian nebyl rozbalen nic, co přišel dovnitř “Připomeň mi, proč jsem tě nechal pracovat tady?”

“Já jsem ji snížil na tři mimořádně dobrých důvodů.” Řekl Damian, jeho tužka stále létají zběsile “První je, že i přes svůj nárok skutečně rád komiksy, nesnáším, když v obchodě před polednem nebo nejpozději do šesti. Vlastně bydlím tady a nevadí, že dolů a vyrovnat se s shromáždil skupinu úst oddychy říkáme našim zákazníkům po celý den. “

Paige přikývla. To byl spravedlivý bod, i když nesdílí jeho pohrdání pro své zákazníky.

“Druhým důvodem je skutečnost, že navzdory svým pochybným nároků na sociální život, jsem nějak zdědil hanebný název vaší BFF.”

Paige chtěl argumentovat to, ale, no, to je pravda. Ztratila kontakt s většinou z její malou skupinou přátel z vysoké školy a většina jejích vysokoškolských přátelé byli příliš zaneprázdněni s aktuálními kariéry nebo začínající rodiny s dětmi servítky. Takže většina z jejích noci v místní hospodě byli s Damian.

“Třetí, a to je kicker, je to, že jste se stali závislými na malé, smutné dávky místní celebrity jsem vám dal.”

Paige se usmál. To bylo také pravda. Damian měl před pár lety, začal psát a kreslit trochu komiks, že by společnost Xerox sám každý měsíc. Bylo to o louhu, cynický komiksu obchodě zaměstnance a šíleně veselá, často neohrabané lesbické zaměstnavatele, který naplnil jeho život se neštěstí a smutku. To bylo s názvem The Mírně Zajímavé dobrodružství Damo a PJ a na Paige věčného překvapení, že ve skutečnosti byl hit se zákazníky. Všechny 200 kopií, které Damian tištěné do vyprodání každý měsíc, a dokonce lidé žádají o druhých tisků, žádost Damian odmítl pokaždé.

Paige nebyl nadšen její zobrazení na první pohled, tendence zejména Damianův mít na paměti, a zahrnují všechny do jednoho ze svých hloupější po hospodských či klubu dobrodružství, ale to bylo finanční přínosem pro obě z nich. Damian držel zisky kniha se generované a Paige viděl nárůst provozu v obchodě jako fanoušci přišli ze všech koutů města, v naději, že si jeden z mála kopií. Reportér z místních nezávislých novin se dokonce pokusil vyslechnout dva z nich. Paige mu odpověděl s nadšením, si libuje ve svém malém příspěvku do komunity, zatímco Damian si hořce stěžoval, jak tazatel “nedostal to”.

Paige zasmál se při té vzpomínce, ale, jak se nechat oči unášet na židli u dveří, ona pocítila známou vlnu melancholie praní nad ní. To bylo, kde by opustili pole pro Shannon. Nebylo to moc, pár knih a kusy oblečení, ale to bylo naposledy přítomnosti Shannon ve svém životě. Jak Paige se podíval na nyní prázdném koberci, lehce poznamenané váženým obrysem, kde byl box, cítila, jak se zlobit.

“Mám na mysli. Jak to vůbec funguje?” Zeptala se nikdo zvlášť. “Byli jsme spolu šest let. Potkali jsme se na Pride Parade v šuká dobro. Jak to jen a vyhodit mě? A pro kurva chlap?”

To bylo kicker. Osoba Paige byla kopačky pro byl Shannon vysoká škola přítel. Chlap slyšela Shannon stěžují stokrát za to, že špatný v posteli, blbec a více na sebe než jí. Ale pak odešla domů za několik měsíců a po jejím návratu, řekla Paige, že jedna věc vedla k druhé a že ona byla velmi líto, a že doufá, že by mohl být pořád přátelé.

“Ano, příteli, že jsem se kopnout do kundy.” Paige zavrčel odpověď, že by si přál, že by řekl Shannon do sebe obrátil zpátky k Damian “Myslím, že víte, jak to cítí?”

“Být kopl do kunda?” Zeptal se Damian “Ne, ale já předpokládám, že to bolí.”

“Být odešel takhle,” vysvětloval Paige

“Ptáte se mě, jestli jsem vědět, jaké to je, když vám váš dlouholetý lesbické milence opouští provdat za muže?”

Paige si povzdechl.

“No máte štěstí,” řekl Damian, “Protože jsem ve skutečnosti několik piercing vhled do tématu. Velmi totéž se mi stalo, když mi bylo sedm. Víte, byl jsem dole v lomu, když … ne, ne. To bylo v době, ztratil jsem na kole. Něco jako že náhodou? “

Paige zavrtěla hlavou a otočil se zpátky k uvedení některé věci pryč. Slyšela, jak se otevřely dveře, ale neohlédl se, kdo by přišel dovnitř Damian obvykle řeší se zákazníky.

“Mohu vás požádat o nějakou radu?” Otázka byla položena Damian. Jen samotný hlas byl nádherný. Měkké a rafinované a s přízvukem, který Paige, kdo nebyl dobrý v těchto věcech, mohli přesně určit o nic lepší, než jak pocházet z britských ostrovů. Damian vzhlédl od svého tažení nakonec a dal zákazníkovi úsměv pacienta.

“Obecná nebo specifická?” Damian povzdechl

“Pardon?” Zeptal se ženský hlas, zmatený.

“Jako, chceš poradit obecně jako, jak myslím, že byste neměli nosit podpatky s tímto oblečení, nebo jste s žádostí o radu o konkrétní téma, které jste chtěli svůj názor na?”

Paige praštil Damián nohu, když vstala a konečně viděl vlastníka okouzlující hlas. Pokud Paige si myslel, že hlas byl krásný, majitel to potřeba zcela novou sadu přídavných jmen vymysleli pro ni. Měla rafinovaný zámky dlouhé vlasy prostě dost světla, dívat se zdá blondýnka v bodech a jen tak červené být viděn jako červené hlavy. Měla oči, které připomínaly Paige z modré-ish zelené vody jezera její rodina byla na dovolené najednou. Jasné a světlé a neklidný. Bee-žihadlo rty, které byly nejsvětlejší růžové barvy a okamžitě k Paige jen chcete dostat přes pult a kousat je. Měla na sobě šedý kalhotový kostým, který byl natolik stylový předvést stejně zakřivené, štíhlé tělo a pár černých podpatky, že Paige si myslel, vypadala velmi elegantně v tom smyslu, ze dne na den. Paige ztratila sama sebe za druhé se na ni díval, než si vzpomněl, že se snaží, aby ji zachránil od svého idiota zaměstnance.

“Jsi divný chlapík, viď?” Zákazník zvědavě se usmál, že hlas stále záhadně k nepoznání, aby Paige ucha. Paige prohodil

“Nikdy jsem ho na to. Jen jsem ho udržet mimo frontu na novinky účely.” Paige se nervózně usmál. Cítila, jak rozpačitý o sobě. Přála si, aby nebyl na sobě potrhané zelené tričko s logem oblíbeného super hrdina je na něm přes delší rukávy, modré tričko, které měl také logo super hrdina je na něm. Paige byla nádherná sama, i když v méně obvyklém slova smyslu. Shannon byl často popisován Paige jako “silný” a Damian ji nakreslil jako malý, křivky koule energie v knize s výrazně modelovaným prsa a velké, zaoblené zadek a krátké, silné nohy. Její vlasy zůstaly co to bylo, protože jí bylo 16.. Krátký bob tryskového černé vlasy s jedním pruhem růžové na přední straně. Paige často si myslel, že by mohl stát přijít o půl kila nebo pět, ale ona rozhodně nikdy neměl žádné stížnosti. Měla bych musel odmítnout desítky nabídek, týden od zákazníků, než Damian uchýlili k hlasitě sténal “Lesbičky”, když jeden z mužů z jejich zálohu.

“Co mohu pomoci?” Paige se konečně zeptal se. Zákazník se na ni mile usmál.

“No, to je moje neteř přichází do města během několika dní, a zřejmě je to jen duševní pro komiksy.” Paige miluje její hlas. Vzdělaný a přesné, ale lyrické a sladké. “Chci jí dát něco, co se jí, že jsem v pohodě teta ukázat, ale obávám se, že o nich nic nevím.”

“Kolik jí je?” Zeptal se Paige, už přemýšlel o pár věcí, které doporučují.

“Je to 14”.

“A jak cool chceš být?”

“Padesát dolarů nebo tak stojí?” Zákazník se zasmál. Paige přikývla.

“Tudy.”

Paige vzala červenou hlavou ženu do místnosti vzadu s pytlích a nastoupil zpátky problémů a do malé enklávy s tvrdými a měkkými vztahuje sebraných vydáních. Podívala se po polici, až se dostala na R a vytáhl přesně to, co hledala. Podala ho žena, která to vypadalo na vteřinu předtím, než s úsměvem.

“To je jedno, je to?” Zeptala se, stále ztracen ve světě, ona nerozuměla.

“Je,” Paige nadšeně přikývla. “Skupina mladých dětí zjistit jejich rodiče opravdu nejzlejší lidé na světě, a pustil se snaží překazit jejich plány. Přeji si, abych mohl mít to na 14 let.”

“To zní dobře,” přikývl zákazník, listoval v knize. “Umění je místo odlišné od ostatních, je to tak?”

“Myslíš jako, jak se holky všichni nemají FF cup prsa a 18-palcová pasy, jo?” Paige se zasmál. Zákazník se usmál a natáhl dobře pěstěné ruce.

“Já jsem Courtney, mimochodem,” řekl jí. Paige zatřásl, nadávat sama někdy tak trochu za ní jiskřivé růžové lak na nehty. Věděla, že to bylo divné, ale dotkli ženinu ruku cítil úžasně. Měkký a silný a teplý. Paige cítila sama v jedné rovině.

“Paige.”

“Tak, Paige. Pracujete tady? Musí to být legrace.”

“Mám to, ve skutečnosti,” řekla Paige s nějakou hrdostí

“Ale ty jsi tak mladá,” zvolal Courtney, s úsměvem. Paige se usmál. Byla 25 a podívala se ve stejném věku jako Courtney více či méně.

“Možná, ale moji učitelé vždycky říkal, že jsem měl předčasnou dispozice k provozování bojující podnikání,” žertoval Paige. To dělal přinést plachý smích od Courtney. Smích, že Paige našel tak atraktivní jako zbytek ní. Dvě sdílené nepříjemné ticho po dobu několika sekund, než s úsměvem nervózně.

“Měl bys asi zavolat mě pak.” Řekla Courtney, zvedl knihu. Paige přikývla. Měla sto chutí dát nádherné dívce na knihu, ale dobře, že byl spuštěn podnikání zdánlivě. Paige přikývla a pokynula zpět k rejstříku. Courtney se otočil a šel zpátky a Paige následoval.

“Nebudu se hrozně a podívat se na zadek. Nebudu se hrozně a podívat se na zadek” Myslel Paige si pro sebe, když šel za ní. Byla to však hrozné a podíval se na Courtney zadku. Paige myslel, že to vypadalo fenomenální. Byl to jen letmý pohled, nicméně, jak malý obchod neumožňovala pro dlouhé cesty a brzy byla v přední části registru, skenování na knihy čárový kód.

“Asi si myslíte, že je to šílené.” Courtney říká, jak se nechat oči jít kolem obchodu, než se vrátí k Paige “Ale ty jsi prostě byl tak milý Cítím se zavázán se vás zeptat na večeři.”

Paige málem upustil skener.

“Myslíte jako rande?” Zeptal se Paige nervózně. Ona nemusí být nutně myslel, že dívka je gay. Ve zpětném pohledu si myslel, Paige, které mohou mít flirtoval málo, ale ona mylně jej zdvořilosti. Paige také si nemyslím, že dala pryč nějaké zvláštní znamení. Ani, Paige pak si to, ano Paige. Ale tam určitě byla elektřina cítil na Paige části.

“Pokud se o datum, kdy jste na mysli večeři a možná nápoje s romantickými úmysly pak, ano, datum.” Courtney sebevědomě usmál. Paige byla doslova ohromený. Neměla dne nikoho od Shannon. Necítila připraven. Nyní si myslela, že tak mnoho různých způsobů, jak říkají, ano, že vše se zdálo uvízl v ústech najednou, bojuje se dostat ven.

“Abso-ano. Určitě.” Paige nadšeně přikývla. Courtney se rozzářily oči a usmála se, když uslyšela odpověď, že by bylo doufal. Zaplatila za její nákup přes bankovní karty.

“Víte, Binjara je?” Zeptala se Courtney. Paige udělala. Byl to jeden z lepších vegetariánských indických restaurací ve městě a jen pár ulic přes.

“Já.”

“A dělá zítra pracovat pro vás? Na 8?” Courtney pokračovat. Paige zaváhal. Bylo to v pátek večer. Vždycky trávila pátek večer s Damiána na jejich místní hospodě. Je pravda, že trávil většinu nocí se, ale v pátek bylo zvláštní. Oni hráli trivia hry dohromady. Podívala se na Damiána, který zůstal výkres.

“Já to nějak přežít.” Řekl Damian, téměř telepaticky. “Uhodli jste, že Model-T byl vynalezen Benjamina Franklina v každém případě.”

“Ano, zítra pracuje.” Řekla Paige, dělá jí absolutně nejlepší na to hrát v pohodě. Courtney se usmál a mrkl a přehodil igelitovou tašku přes rameno, když odešel. Otočila se zpátky stejně jako ona opustila. “Uvidíme se pak.”

Paige přikývla. Dívala Courtney odcházet s úsměvem na tváři a špinavé myšlenky v hlavě. Cítila, že bzučení. Opřela se o pult a otočila se ke své zaměstnance.

“Bože, Damian, jste se někdy s někým, a prostě vím .. víš?”

“Ne.” Odpověděl Damian prostě

“Myslím, že stejně jako spojení bylo tak elektrický že prostě musí vědět, že jsem gay, protože to a zeptala se a …”

“Ano. Určitě to muselo být elektrické energie mezi vámi, že hrotem ji.” Damon přikývl, pokračuje v práci “Myslím, že to není jako máte jak duha Pride ’09 a tlačítka růžový trojúhelník na tašce.”

Paige se podíval na kabelce, stále sedí vedle pokladny a se dvěma tlačítky Damian popsal zřetelně viditelné.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s