podvedl

Pozadí na to, že jsem se v doprovodu svého manžela Jeffa na výlet do Atlanty za týdenní obchodní konference. Život ve Velké Británii se zdálo jako ideální příležitost pro levnou dovolenou.

Vzal jsem si dva týdny volna a odletěl s Jeffem. Plánovali jsme, že trávím první týden chodit (nakupování), zatímco on byl na konferenci a pak by i na dovolenou na druhý týden. Takže všechno, co jsme museli najít to náklady na mých letů a ubytování pro druhý týden.

Hotel byl pěkný, ale to, co jsem neměl vyjednávali o to, že tam bylo několik večerní “sítí” relací, které Jeff cítil povinen zúčastnit také, takže jsem byl pěkně rada v polovině týdne a začíná přát, aby jsem hadn ” t pryč.

Věci byly horší, ve čtvrtek, kdy Jeff oznámil, že on by se “objevují na Pittsburgh” v pátek na setkání zákazníků a nebude zpět až do pozdního odpoledne v sobotu.

Ten večer (čtvrtek) jsem zařídil, aby splňovaly Jeff v baru / restauraci v devatenáct hodin. Dostal jsem se tam trochu dřív a měl skleničku. To je jeden nápoj proměnil asi 5 v době, kdy Jeff přišel asi v 20:30, když telefonoval říkat, že on byl “malý” zpoždění.

Měli jsme několik křížových slova, když přišel a byl jsem víc než trochu naštvaný-off s ním, ale nakonec jsem se uklidnil.

Museli jsme něco k jídlu a pár dalších nápojů. Byl jsem jasně začíná být trochu hlasitější, mírně více opilý. Každopádně rozhovor začal, aby si trochu ovocné (pravděpodobně na můj popud).

Zeptal jsem se, co jsem měl dělat pátek večer na vlastní pěst a Jeff vtipkoval, že jsem se mohla vždycky pick-up někoho.

Vstal jsem na návnadu a řekl, že jsem mohl jen udělat.

“To by neměl odvahu to udělat” dobíral si ji.

“Mohl bych dokázat, že špatně” odpověděl jsem.

“Yer, hned!” ušklíbl

“Nepokoušej mě” odpověděl jsem pocit, dát dolů od něho.

“Mohl bych to udělat – svádět Co kdybych poslal někoho do svého pokoje, aby právě tohle.”

“Přeješ” odpověděl jsem.

Když jsme právě začali chodit Jeff podváděl mě s ex po opít. Trvalo dlouhou dobu a hodně přesvědčivý, abych ho vzala zpátky, ale neudělal jsem to. O několik let později jsme se vzali a on nebyl mi dal žádný důvod, aby ho pochybovat, protože. Avšak ihned po události, že se jednou se mě ptají, jestli jsem chtěl pomstít se tím, že má na jednu noc s někým jiným – ale to bylo před lety. To bylo jen škádlení – alespoň jsem si myslel, že to
.

“Co kdybych to udělal?”

Neměl jsem v úmyslu nechat ho získat převahu v této škádlení, tak jsem odpověděl: “Pak bych ho nechal šukat mozek z hlavy, až se vrátíš”

“Yer, v pořádku. Nemyslím si, že to”

“Ty ne?”

“Co bys dělal,”

“Všechno,” řekl jsem nechtěl, aby mu navrch

“Všechno, co?” odvětil zvyšování nevěřícně obočí na mě.

“VŠECHNO ……. něco chtěl, jen proto, aby vás naučí lekci” jsem zdůraznil, rozhodl se být tím, kdo back-dolů

Jeff se zasmál: “Já bych rád viděl, že. Možná by stálo za to.”

“Zkus to, můžete mít všechny video důkaz, který chcete”

“Mohl bych to udělat, kdybych nevěděl, že byste kuře z”

“Nepokoušej mě, slibuji vám …… Já bych to”

“Oba víme, že bych slaboch-out do srdce”

Škádlení pokračovalo a nakonec jsme se vrátili do našeho pokoje a měl docela intenzivní zasedání, a to jak z nás jasně vystřelil-up podle dřívějšího rozhovoru.

————

Jeff vzal si taxi na letiště brzy ráno a nechal mě v posteli, s autem v případě potřeboval jsem to.

Měl jsem líný den u bazénu a vrátil se do svého pokoje kolem osmnáct hodin, Jeff opustil hlasové zprávy doufal, že jsem v pořádku a škádlení zpráva s dotazem, zda bych vyzvednout ještě nikoho.

Pak asi půl hodiny později se ozvalo zaklepání na dveře.

Otevřel jsem a setkal se s klukem asi 30 “Karen,” zeptal se drží kus papíru.

“Ano,”

“Jsem tu, abych strávit noc s tebou, pokud si troufáte”

“Omlouvám se!” Zeptal jsem se tak docela věřit, že jsem ho slyšel správně.

“Budeme mluvit, spíše než na pokoji tady?” zeptal se. Myslel jsem, že o tom na chvíli, a rozhodl, že nechtěl jsem tento rozhovor na chodbě, tak jsem ho pozval dovnitř “Co jsi říkal?”

“Jsem tu, abych strávit noc s tebou, pokud si troufáte”

Musel jsem se podíval v šoku, protože jsem byl.

“Já budu jen odkazovat na mých poznámek, aby se to přesně to pravé” řekl, a pak pokračoval: “Pokud máš pravdu, tak jsem se na noc mého života, protože zřejmě budete dělat cokoliv a všechno, co chci; Nicméně, pokud manžel má pravdu, pak se budete kuřecí a já budu na cestě domů “

“Bastard” zamumlala jsem pod mým dechem, nevěřil, že by ve skutečnosti to pro mě.

“Podívej se, to je jednoznačně překvapením a myslím, že s cizincem, jako jsem já ve svém pokoji, jako je tento, může cítit trochu ohrožující. Nechci, abyste se cítili ohroženi, tak mohu navrhnout, že bychom začít tím, že zcela nevinný nápoj v hale, na veřejnosti, kde se můžete aspoň na mě, snad cítit trochu pohodlnější, a přemýšlet o tom, než uděláte rozhodnutí. Pokud poté, co chceš, abych odešel, budu dělat. Rád že bude v pořádku? “

Jsem přikývl na souhlas a ještě v šoku, popadla jsem kabelku a klíče a my jsme se vydali do baru ve vstupní hale.

“Mé jméno je Mike” řekl a pak mi řekl o sobě. Hrával hodně amerického fotbalu, který vysvětlil jeho sestavení. Byl to velmi impozantní postava, a přestože neměl nosit klišé kůže těsný tričko byste mohli říct, že tam byl impozantní postava pod košili.

I přes mé předchozí překvapení, zdálo se, že pěkný chlap a pomalu jsem začal relaxovat s ním a řekl mu něco o sobě a Jeff.

O hodinu později, po pár drinků zeptal se Mike “Hele já vím, že jsi mi jen potkali, ale máte mé slovo, že nejsem nějaký šílený sekera vrah a že jsem vůbec vám neublíží. Jasně bych rádi tráví noc s tebou, ale rozhodnutí je na vás. Kdo vyhraje? vy nebo váš manžel?

Byl jsem ještě zuřil s Jeffem za to ale opravdu nechci mít sex s jiným mužem, bez ohledu na to, jak atraktivní, že by mohl být. Chvíli bylo ticho.

Mike pak pokračoval: “Pokud chcete, aby kuřecí-out, jak váš manžel dát, půjdu teď alternativně můžete pozvat mě jít nahoru na” všechno “a vy ho naučit lekci jsi slíbil”.

“Měl bych” zamumlala jsem ještě ve dvou myslích o tom. Musím se přiznat, že najít ho fyzicky atraktivní, a část mého já přemýšlel, co by to bylo, mít sex s touto vrak muže.

“Hele, že jsi velmi atraktivní žena, tak jasně, co byste očekávali, abych byla ve prospěch jít dopředu s tím, ale …….”

“Ale co?” Zeptal jsem se polichocen zřejmou kompliment

“No nehledě na to, že váš manžel jasně očekává, že budete slaboch ven a už vám škádlil o tom, zde je také skutečnost, že jste zřejmě slíbil projít s tím ……. No, jen vy můžete rozhodnout, jak vysoce si cení svůj slib. “

“To bylo trochu low-ranou”

“Omlouvám se”

Byl jsem sklony k podkladu-out, ale jeho nízký působení byl také přesný, a naklonil rovnováhu na druhou stranu. Jeff se toto nastavení, tak by mě lákal, a věděl jsem, že mě škádlit nemilosrdně o něm v budoucnu; a je pravda, že jsem dal své slovo. Takže proti svému přesvědčení jsem se rozhodl, že mu naučit tuto lekci a vlastně projít s ním.

“SOD ho budu držet ten slib a naučit ho lekci” řekl jsem, asi znělo to jistější, než jsem skutečně cítil.

“Takže jsme na sobě?”

“Ano,”

“Všechno, co?”

“Ano,”

“Včetně video důkaz, že mluvil o”

“Ano, to s ním, ať je to hodně”

“Chtěl bych si další drink nebo něco k jídlu jako první nebo se dostaneme přímo k němu”

“Přímo do něj, než si to rozmyslím”

“Mohl bych navrhnout, že vám turn-off svůj mobilní telefon a zeptat se příjem držet své hovory, takže jsme mot disturbedt.”

Souhlasil jsem, a když šel do auta pro svou kameru jsem šel na recepci.

Moje nervy kopal-ve velkém čase v době, kdy jsme se dostali do místnosti. Mike byl velmi uklidňující ačkoli. Když jsme se dostali do místnosti jsem se omluvil krátce navštívit toaletu. Mike už byl nahý na posteli, když jsem se vrátil s kamerou na stativu ukázal na postel.

Jeho tělo bylo ještě působivější, než jsem si představoval, že to není jen o velikosti hrudníku a paží, ale také definici svalů, abych byl upřímný, je to ve mně pocit, o to více sebevědomí. I když jsem rád, že jsem docela atraktivní, a v rozumném stavu, Mike byl v úplně jiné lize. Nicméně, i přes nervy nemohl jsem pocit, začíná se vzbudil, při představě, že strávil noc s tímto Adonis.

Vzal jsem si mé šaty a vlezl na postel vedle něj. Začali jsme s několika polibky, které se pomalu stal steamier jako Mike obrovské ruce začaly bloudit. Můj podprsenka a kalhotky se brzy historii a pak šel na mě.

Mike určitě věděl, co dělá, a to i přes nervy, netrvalo mu dlouho, než se mi kroutila na jazyku a prsty. Když jsem přišel jsem sevřen moje stehna na hlavu, ale on šel dál. Jak jsem začal stavět-up na můj druhý se odstěhoval-up mé tělo a začal tlačit svůj penis do mě.

“Počkej, co kondom” řekl jsem

“Ne, chci, aby se v tobě” odvětil tlačí hlouběji do mě.

“Ale já nejsem na pilulku” zafuněl, že jsem, jak mě začal šukat.

“Dohoda byla všechno, co chci, a chci, aby se v tobě” odpověděl a pokračoval mě šukat. Věděl jsem, že to bylo zbytečné se dohadovat, a abych byl upřímný, byl jsem hned na místě, kde jsem nechtěla. Jeho penis byl o něco větší, než to, co jsem byl zvyklý-na, ne o moc, ale dost si toho nevšiml.

Odmlčel se krátce pohnout nohama nahoru přes ramena. Docela se mi Líbí se mi tento postoj normálně, ale s Mikem, relativní cizince a fyzicky tak velká, ve srovnání se mnou, jsem se cítil docela bezmocný a na jeho milosrdenství. To samo o sobě bylo docela zapnutí. Další věc, o této pozice je, že umožňuje hlubší proniknutí, tak Mike větší penis byl ještě výraznější, neboť zasáhla nová území.

I když jsem si nemyslel, že o tom takhle v té době (moje mysl stále ve zmatku nad tímto extra-manželský sex), to byl skutečný fantasy kurva pro mě; se bezmocně bušil někdo, kdo byl zjevně schopen mě přemoci, ….. a docela dobře vypadající taky.

Mike bušil do mě zřejmě chtěl jet dále do mě s každým tahem. Poté, co přišel už jednou, a líbí pocit, že jsou přemoženi; Přišel jsem v žádném okamžiku. Mike byl zřejmě blízko příliš, a tak se stále kurva mě přes můj orgasmus, až přišel a cítil jsem jeho penis škubat uvnitř mě.

Měl jsem obrovský pocit studu, když jsem si uvědomil, co se právě stalo, ale to bylo brzy nahrazeno vztek, když jsem opět viděl kameru. Zuřil jsem na Jeffa pro tlačení mě to udělat, a jako výsledek, který má cum cizímu člověku v mém nechráněného těla; když dva z nás měli, že se snaží o miminko.

Na kameru stále hledí; něco uvnitř mé hlavy vyletěl, a když Mike sjel mě, otevřel jsem nohy široký pro kameru vidět. “Je to to, co jsi chtěl?” Zeptal jsem se na kameru.

Dal jsem dva prsty do sebe nabrat některé z Mikova cum pro zobrazení kamery. Moje kočička se zdálo být zaplaven věci. Posadil jsem se a dal kameru detailní záběr z mých otisky prstů “Doufám, že jste spokojeni …….. protože víš co ……….. nejsem “Dal jsem své dva prsty do úst a olízl je čisté. Nemám normálně jako chuť semene, ale byl jsem se propadnu, jestli jsem chtěl dát ten dojem na kameru.

“Chcete-li video ze mě kurva Mike, pak je to přesně to, co budete mít” řekla jsem, když jsem převedena a vzal Mike penis do pusy. Udělal jsem skutečnou show čištění jeho penis a pak sání ji zpět k životu.

Když Mike byl plně tvrdě jsem se dostal do polohy reverzní cowgirl, takže jsem se mohl dívat přímo do kamery, jak jsem ho v prdeli. Opět jsem hrál až do fotoaparátu, masírovat moje prsa, jak jsem ho jel. I nesouvisle o tom, jak velký Mikův penis byl a jak je dobrý pocit. Jsem se dostal docela do něj a když jsem se podíval jsem se přímo na kameru.

Když jsem dostal můj dech jsem napůl otočil a zeptal se “Miku, kde byste chtěli, aby cum Moje kočička nebo pusy?”, Polovina k Mikovi a polovina k fotoaparátu.

“Tvůj zadek” odpověděl Mike.

“Nechci to, že” odpověděl jsem trochu šokován jeho odpověď.

“Dnes večer si, pamatujte si sliboval všechno” odpověděl Mike už manévrování mě do polohy pejsek.

Myslel jsem, že Jeff sledování filmu jsme dělali, a nehodlal mu zadostiučinění mi-out to, aby proti svému přesvědčení, jsem odpověděl: “OK” cítí víc než trochu obavy o této nové zkušenosti .

Mike zpočátku tlačil svůj penis zpátky do mé již úhledný kočička vrstvou je v našich tekutin a pak stáhl pohybem nahoru do zadku. On tlačil proti mně a najednou hlava vklouzla dovnitř.

“Ach bože, počkejte …….. počkej,” zeptal jsem se docela dost nepohodlí, a vůbec připraveni na to, jak to cítil. Mike byl o něco větší než kolem Jeffa, který byl pěkný pocit v mé píči, ale enormní do zadku.

Moje kretén hořel, a to i přes mé odvážné slova, která jsem byl připraven “slaboch ven” z tohoto konkrétního zážitku. “Nemůžu” řekla jsem a snažila se vzdálit.

Mike obrovské ruce mě držel pevně na svém místě a přitáhl mě zpátky dále na jeho penis. Prosil jsem ho zastavit, ale on prostě odpověděl “Uklidni se, budeš v pohodě za minutu”. Ztuhla jsem, bála se pohnout a lapal po dechu s nepohodlím. Mike se mě snažil uklidnit, že to bude brzy pominou, ale opravdu mi nedal na vybranou, bylo jasné, že se chystá kurva prdel, jestli se mi to líbilo, nebo ne.

Chvíli to trvalo, ale měl pravdu, moje tělo se nakonec uvolnit dostatek pro počáteční bolest ustoupí. Mike vycítil to a začal mě pomalu šukat. Velmi brzy poté, co on měl celou svou délkou do prdele. Bylo to stále nepříjemné, ale snesitelné.

Trvalo několik minut, ale nakonec ty pocity nepohodlí začaly být nahrazeny některé docela dobré pocity, pozornost jeho prsty, kde platí do mého klitoris pomohlo.

V určitém okamžiku jsem si uvědomil, že jsem byl už ne odpor, nebo jsou pasivní, ale byl vlastně tlačí zpět do splnění jeho výpady a nutit ho, aby mě šukat tvrdší, což se mu.

Přišel jsem jako první a zhroutila se na postel, jak jsem to udělal. Bylo to opravdu zvláštní, že můj kretén doslova se chvěl a sevřel kolem jeho penis. Mike však držel své boky pevně a pokračoval k čerpadlu mě tvrdě a rychle, dokud i on přišel, natáčení jeho sperma do mé již panenský zadek.

“To bylo fantastické” řekl Mike, jak klademe lžící dohromady.

“To byl určitě první pro mě,” odpověděl jsem s kamerou.

Leželi jsme tam na pár minut, oba vyčerpaní.

“Za to, že si myslím, že nejmenší, co můžu udělat, je koupit večeři, jste hlad?” Zeptal se Mike.

“To by bylo hezké. Dojdu osprchoval”

“Ne, neobtěžujte se, budeme mít sprchu spolu později”

Později se mi líbila představa sprchy, ale doufal jsem necítil příliš špatné do té doby.

—————-

Po krátké návštěvě na záchod, hodil-na I některé oblečení a šli jsme na steak restauraci přímo naproti hotelu

Začal jsem mluvit o tom, že to bylo poprvé, co jsem měl sex s někým jiným, protože jsem potkal Jeffa, ale Mike se zeptal, jestli bychom se mohli vyhnout předmět Jeff a užít si sami sebe na noc. Souhlasil jsem.

“Postup pro video je to, že budu upravovat obsah paměťových karet, vyjměte nudné věci, a pak vypálit na DVD pro vás. Co nemám je váš domov adresa pro odeslání na”

Zapsal jsem svoje jméno a adresu bydliště, spolu s naší telefonní číslo (které Mike také požádala v případě, že byl nějaký problém).

“Hele, je tu něco, co byste především chtěli dělat, nebo zachytit na kameru” zeptal se Mike

“Abych byl upřímný, já opravdu nemám rád, když na filmu to – opět jsem jen dělal to, aby něco dokázat, Jeff”

“Doufám, že jste stále nějaké potěšení z toho” Mike zeptal

“Myslím, že víš, že jsem. Jsem špatný pocit o tom to”

“Chápu. Podívejte se můžeme nechat na natáčení, pokud chcete”

“Ne …………. Myslím, že potřebuje vidět. Všechno”

“OK. Pokud jste si jisti.”

“Děkuji za optání,” odpověděl jsem, a pak pokračoval “Na tomto místě chci jen, aby se cítil trochu žárlit a naučit ho lekci.”

“Žádný problém, myslím, že jste udělali dobrý start. Ale jestli je tu něco, co chci pro tebe jen dejte mi vědět,”

“No jak jsem řekl já si to užívám si řekněme, mají mnoho dalšího -.! Nechci tento film podívat lame tím, že je příliš krátký” I řekl částečně v žertu a částečně vážně.

“Zní to jako budu potřebovat jídlo” Mike odpověděl

Měli jsme dobré jídlo a pár drinků, než se vrátí zpět do hotelového pokoje.

——————

Měli jsme velmi dlouhou sprchu, když jsme se vrátili. Mike mi v prdeli po velmi dlouhou dobu a v několika polohách, se kamera to všechno zachytit. Přišel jsem několikrát, ale Mike ne, pořád zastavovat pokaždé, když se dostal blízko.

Když jsme se dostali ven Mike dát jinou paměťovou kartu do fotoaparátu a nastavení ji a ukázal na postel.

Klekl jsem si přes něj na posteli a jel ho, že mu odpočinek. Tentokrát, jak se dostal pevné ruce v blízkosti Mike mě vytáhl tvrdě na něj a on přišel ve mně.

“Snažíš se mě těhotná” dobíral jsem.

“Ta myšlenka už mě napadlo,” odpověděl. Nebyl jsem si jistý, jestli i on byl jen škádlil, nebo zda to myslí vážně.

Poté, co jsme byli oba dost vyčerpaná a na nějakém místě usnul. Nechtěl jsem získat velkou noční spánek; moje mysl hrát nad tím, co jsem udělal.

———————-

Ráno jsme si objednali snídani na pokoj a opět v prdeli. Nejprve přidal třetí zatížení do mého nechráněné kundičky a nakonec se rozhodl, že si druhý kurva na zadek, který jsem vlastně užil mnohem více podruhé.

“Děkuji za opravdu skvělý čas, doufám, že se vám to líbilo taky” řekl Mike, jasně rozhodl, že je čas odejít.

“Myslím, že víš, jak moc jsem si to užil. Můžu upřímně říct, že jsem nikdy neměl v noci, jako je to v mém životě. Děkuji. Jen bych si přál to bylo za jiných okolností”

Mike se oblékl a my jsme řekli naše sbohem.

V posteli jsem ležel s kafe, když zazvonil telefon, příbližně 20 minut později.

“Dobrý den,” řekl jsem očekával, že se Jeff.

“Ahoj, je to Mike”

“Ahoj Miku, zapomněl jsi na něco?”

“Ne, už jsi mluvil s Jeffem ještě?”

“Ještě ne, proč?”

“Tak zaprvé bych chtěl omluvit, že jste milý člověk, který si zaslouží mnohem lepší”

“Co, co je?” Zeptal jsem plný strachu (okamžitě myslet STD)

“No, než se s ním mluvit, měli byste vědět, že Jeff neví nic o minulé noci.”

“Co je? Co tím myslíš, že nic neví? On musí vědět, kdo vás rezervovali pak” řekl jsem zděšeně a nevěřícně.

“Nikdo mi rezervovat. Jsem seděl za tebou v noci ji projednat. Obávám se, že jsem slyšel, že vy dva jste mluvil, viděl, jak atraktivní jsi a myslel bych využít. Vás Šel jsem zpátky do hotelu a pily které místnosti jste byli v dobře ……. “

“Co? Nemůžete mít” jsem blábolil v šoku.

“Omlouvám se, ale myslel jsem, že jste měli vědět, než si s ním promluvit”

Pak zavěsil.

Seděl jsem tam ohromeně.

O chvíli později jsem se rozplakala; Jak jsem mohla být tak hloupá? Jak jsem mohl nechat sám dostat napálil takhle? Proč proboha jsem mu věřit? A proč oh proč jsem ho nechal natočit nás? Co se stane v tomto filmu?

Někdy později, tyto otázky byly následovány ty tvrdší; proč to bylo tak snadné pro cizí mě být nevěrný? Proč jsem tak ochotný špatně, že Jeff?

Tak ty opravdu těžké; jak to, že jsem nikdy rád, že s Jeffem, stejně jako jsem to udělal s Mikem? Byla jsem šťastná s Jeffem?

—————–

Po pár hodinách jsem se rozhodl, že to bylo nejlepší říci nic Jeffa, působí, jako by se nic nestalo, a pokusit se zapomenout na to. Uklízet, až jsem se odstranit důkazy.

Vzal jsem ho z letiště později. Měl pár otázek o tom, proč jsem nebyl přijímat žádné hovory předchozí noc, a zdálo se, že přijmout vysvětlení, že jsem měl migrénu a chtěl spát.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s